Diablo 4 Nowy sezon 3, data premiery D4 Next League

Diablo 4 Nowy sezon 3, data premiery D4 Next League

Data premiery trzeciego sezonu Diablo 4 to 24 stycznia 2024 r. W mniej odległej przyszłości w trzecim sezonie Diablo IV wprowadzimy zupełnie nowe cotygodniowe podziemia wyzwań zwane Cięgami, w których wędrowcy będą mogli rywalizować w swojej klasie z graczami z całego świata. Pod koniec każdego tygodnia imiona bojowników z najwyższą pozycją w rankingu trafią po wsze czasy do sezonowej Sali Starożytnych.

Odważni wędrowcy w Sferze Sezonowej mogą poddać się okrutnej próbie w Rzeźni Zira. Od 5 grudnia do 23 stycznia, po ukończeniu ostatniej rangi postępów sezonowych, wejdźcie do trzewiowego portalu, aby podczas tego wydarzenia sezonowego odkryć pełnię potencjału mocy Wampiryzmu. Rzeźnia Zira to ostateczne wyzwanie przeznaczone przede wszystkim dla najlepszych postaci i ich konfiguracji, które są u szczytu swoich możliwości na poziomie 100. Pamiętajcie, że wszystkie nagrody zdobyte w Rzeźni Zira będą dostępne do końca Sezonu Krwi.

Diablo 4 Gold, Items, Boosting


Rankingi cotygodniowe: Cięgi

Weekly Leaderboards: The Gauntlet - Diablo 4

W kolejnym sezonie nadchodzącym w styczniu pojawią się Cięgi, dzięki którym będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w walce przeciwko innym graczom w Sferze Sezonowej. Będą się one odbywać w nielinearnych podziemiach o określonej budowie, gdzie przemyślane połączenie mistrzostwa i umiejętności będzie nagradzane wysoką punktacją. Będziecie musieli zdobywać liczące się w punktacji dowody potęgi, które można otrzymać, zabijając potwory i niszcząc przedmioty w Cięgach.

Weekly Leaderboards: The Gauntlet - Diablo 4

Rankingi cotygodniowe śledzą postępy postaci hardkorowych i zwykłych, postaci poszczególnych klas oraz grup o różnych rozmiarach. Najlepsi gracze z poszczególnych rankingów cotygodniowych będą wyświetlani w permanentnym rankingu zwanym Salą Starożytnych. Każdego tygodnia rankingi cotygodniowe będą resetowane, a wraz z nimi układ Cięgów! Doskonalcie swoje ulubione konfiguracje, aby zwyciężyć.

Weekly Leaderboards: The Gauntlet - Diablo 4

W mniej odległej przyszłości w trzecim sezonie Diablo IV wprowadzimy zupełnie nowe cotygodniowe podziemia wyzwań zwane Cięgami, w których wędrowcy będą mogli rywalizować w swojej klasie z graczami z całego świata. Pod koniec każdego tygodnia imiona bojowników z najwyższą pozycją w rankingu trafią po wsze czasy do sezonowej Sali Starożytnych.

Seals and Frames for Trials

Diablo 4 Seals and Frames for Trials


Pierwszy dodatek do Diablo 4: Vessel of Hatred

Diablo 4: Vessel of Hatred

Monumentalne rzeczne bramy w Nahantu

Po raz pierwszy od czasu Diablo II gracze mogą powrócić do krainy Nahantu. Vessel of Hatred™, pierwszy dodatek do Diablo IV, jest kontynuacją głównej historii. Zagłębiając się w dżunglę Nahantu, Neirela zmaga się z prawdopodobnie najgorszym towarzyszem podróży, jakiego można sobie wyobrazić: Najwyższym Złem Mefistem, którego niełatwo okiełznać.

Diablo 4 First Expansion: Vessel of Hatred

W naszym pierwszym dodatku gracze trafią w najmroczniejsze miejsce z tych znanych z serii. To tutaj nienawiść tłamsi Sanktuarium…

Diablo 4 First Expansion: Vessel of Hatred

W dodatku Vessel of Hatred™ kontynuujemy mroczną opowieść rozpoczętą w Diablo IV. Poznamy dalsze losy Mefista, Najwyższego Zła, oraz jego demoniczne plany dotyczące Sanktuarium. W tym celu gracze będą musieli odwiedzić nowy region w Diablo IV, który mieszkańcy nazywają Nahantu. Wraz z kontynuacją historii z kampanii pojawią się nowe sposoby rozgrywki, nowi złowrodzy przeciwnicy do pokonania oraz zupełnie nowa klasa, która jeszcze nigdy nie była prezentowana w uniwersum Diablo. Premiera dodatku Vessel of Hatred™ jest przewidziana na koniec przyszłego roku, a my nie możemy się doczekać, by następnego lata opowiedzieć Wam o nim więcej.

Diablo 4 Guides & Tips