Data premiery Madden NFL 25: 2024 rok

Data premiery Madden NFL 25: 2024 rok

Data premiery Madden 25 Data premiery to 16 sierpnia 2024 roku. Standardowo EA Sports wypuści kolejną wersję w trzeci piątek sierpnia. Poniżej możesz zobaczyć powiązane informacje:

Data premiery Madden NFL 25: 16 sierpnia 2024 r. (piątek).
Data premiery Madden NFL 24: 18 sierpnia 2023 r. (piątek).
Data premiery Madden NFL 23: 19 sierpnia 2022 r. (piątek).
Data premiery Madden NFL 22: 20 sierpnia 2021 r. (piątek).

Buy Madden 24 Coins Cheap


Madden NFL 24 to gra wideo o futbolu amerykańskim opracowana przez EA Tiburon i opublikowana przez EA Sports. Oparta na National Football League (NFL) gra jest częścią serii Madden NFL i następuje po Madden NFL 23. Rozgrywający Buffalo Bills, Josh Allen, jest zawodnikiem z okładki meczu.

Madden NFL 24 ukazał się 18 sierpnia na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One i Xbox Series X/S. Podobnie jak poprzednie tytuły z serii, odkąd wystartowała dziewiąta generacja gier, gra zebrała mieszane recenzje od krytyków.

Rozgrywka

Madden NFL 24 wprowadza ekskluzywne funkcje nowej generacji, w tym technologię SAPIEN, która pozwala na bardziej realistyczne ruchy i bardziej realistyczne modele zawodników. Rozgrywka obejmuje powrót sędziów na boisko, ulepszone blokowanie i Fieldsense. Poprawia także system uderzania i wślizgu dzięki ponad 1000 nowych animacji.

Tryb franczyzy obejmuje powrót minigier po raz pierwszy od czasu Madden NFL 12 jako ekskluzywnej funkcji w nowej generacji, zwiększoną liczbę miejsc na wymianę, dodano więcej miast oraz nowe i zaktualizowane stroje do przenoszenia, a także ulepszony system bezpłatnej agencji i draftu .

Tryb Superstar powraca również jako ekskluzywny tryb na konsole nowej generacji, z jednym dla graczy offline zatytułowanym „The League” i jednym dla graczy online zatytułowanym „Showdown”, znanym również na poprzedniej generacji jako „The Yard”.

Rozgrywający Buffalo Bills, Josh Allen, został ujawniony jako zawodnik z okładki meczu w czerwcu 2023 roku.

Przyjęcie

Według serwisu Metacritic gra Madden NFL 24 otrzymała od krytyków „mieszane lub średnie” recenzje.

Madden NFL 24 wprowadza kilka bardzo potrzebnych ulepszeń w zakresie wrażeń na boisku dzięki fantastycznym dodatkom do animacji i sztucznej inteligencji, ale nadal boryka się z tymi samymi problemami, które zawsze pojawiają się po zejściu z boiska: wszystko tutaj jest po prostu zrobione lepiej pod każdym względem inne symulatory sportowe, nawet te stworzone przez EA, a tegoroczne poprawki po prostu nie wystarczą, aby zrekompensować ciągłe poczucie identyczności i braku postępu w serii.

Bez względu na to, jakie nominalnie zauważalne zmiany techniczne zachodzą pod maską Madden 24, nie reprezentują one gigantycznych zmian potrzebnych, aby dostosować serię NFL do różnych corocznych zawodów sportowych.

Madden 24 to paradoks. Nie chciałbym wracać do gry z poprzedniego roku tylko dlatego, że rozgrywka na boisku jest wyraźnie lepsza, podczas gdy praktycznie wszystko, co jest związane z jej najlepszymi cechami, wydaje się niekompletne lub niepożądane. Można odnieść wrażenie, że Madden przypomina teraz drużynę z gwiazdorskim rozgrywającym otoczonym kiepską linią ataku, niepewnymi skrzydłowymi i nieszczelną obroną. Jest tu coś, co warto docenić, ale w szczytowym okresie swojej kariery Madden 24 jest powstrzymywany przez skład, który nie jest w stanie konkurować na wysokim poziomie.

Guides & Tips