Diablo 4 NAJEMNICY, AKTYWNOŚCI KOŃCOWEJ FAZY GRY I AKTUALIZACJE

NAJEMNICY, AKTYWNOŚCI KOŃCOWEJ FAZY GRY I AKTUALIZACJE

Najemnicy

Czy nie lepiej wędrować z przyjacielem u boku? Nie musisz już walczyć samotnie. Najemnicy mogą walczyć z Tobą ramię w ramię w gęstwinach zarośli Nahantu i dalej. Ci potężni sojusznicy będą rosnąć w siłę w miarę postępów i wspomogą Cię w bitwie swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

Diablo 4 Mercenaries

Nowa aktywność kooperacyjna PvE fazy końcowej

W mroku czyha kolejne wielkie wyzwanie, pełne ogromnego cierpienia i obiecujących nagród. Po raz pierwszy w Diablo, by wkroczyć do tych podziemi, trzeba będzie zebrać drużynę chętnych wojowników, którzy zgodzą się razem z Tobą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom. Więcej informacji na temat tego trybu gry ujawnimy już wkrótce.

Diablo 4 New PvE End-Game Co-Op Activity

Zmiany w grze podstawowej

Przy okazji premiery dodatku Vessel of Hatred wprowadzimy też różne aktualizacje w całej grze, by ulepszyć i zmodernizować podstawowe systemy, które funkcjonowały od jej premiery. Wzmocnisz ulubione klasy nowymi umiejętnościami, dodatkowymi Tablicami Mistrzostwa i legendarnymi glifami. Odkryjesz też nowe rodzaje podziemi oraz dodane aktywności, nagrody z Drzewa Szeptów i więcej.

Diablo 4 Gold, Items, Boosting

  • Diablo 4 Items for Sale (6% off coupon: vhpg). Fast and Safe Diablo IV Items. 5-star service, nice discount, instant delivery.

Guides & Tips